di 23/08/2022 - 19:00 gemeenteraadzaal
Tussen Aquafin en de stad moet een samenwerkingsovereenkomst worden afgesloten voor de uitvoering van het rioproject Patotterij, Schoonhoudtstraat, Dubbelhofstraat, Lokerse Baan, Oude Baan.
Aan de gemeenteraad wordt gevraagd de samenwerkingsovereenkomst goed te keuren.
Tussen Aquafin en de stad moet een samenwerkingsovereenkomst worden afgesloten voor de uitvoering van het rioproject aansluiting wijk Zonneken.
Aan de gemeenteraad wordt gevraagd de samenwerkingsovereenkomst goed te keuren.
De dienst openbaar domein wil een raamcontract afsluiten voor het reinigen van straatkolken.
Aan de gemeenteraad wordt gevraagd de wijze van gunning, raming en voorwaarden goed te keuren.
Naar aanleiding van de komst van de LAB-school aan de westzijde van de N403 in de omgeving van het kruispunt van de Mispelstraat wordt voorgesteld het statuut schoolomgeving in te voeren. Gezien de wegcategorisering van de N403 wordt een variabele zone 30 ingevoerd in een grote zone rondom het verkeersplateau ter hoogte van het kruispunt Mispelstraat/N403. De schoolomgeving zal aangeduid worden met borden F4a (dynamisch), F4 b (statisch) en het verkeersbord A23. Het invoeren van het statuut schoolomgeving werd goedgekeurd op de Provinciale Commissie Verkeersveiligheid van 6 juli 2021.
Aan de gemeenteraad wordt gevraagd de wijzigingen en aanvullingen aan het aanvullend reglement op het verkeer: gemeente- en gewestwegen goed te keuren.