wo 12/06/2024 - 19:00 gemeenteraadszaal
Subsidies kunnen enkel worden toegekend in uitvoering van een subsidiereglement, een subsidieovereenkomst of een aparte nominatieve subsidielijst die door de gemeenteraad wordt goedgekeurd. Hierbij wordt de lijst met nominatieve subsidies voorgelegd.
Aan de gemeenteraad wordt gevraagd de lijst met aanpassingen aan de nominatieve subsidies goed te keuren.
De aanpassing van het meerjarenplan 2020-2025 voor stad en OCMW bevat de doelstellingen, actieplannen, acties en kredieten waarmee het bestuur invulling wenst te geven aan het beleidsprogramma 'Samen maken we de stad van morgen'. Hoewel het meerjarenplan geïntegreerd is voor stad en OCMW, moet elk bestuur eerst zijn aandeel apart vaststellen, vooraleer de integrale versie door de gemeenteraad kan worden vastgesteld. Aangezien het stadsbestuur de financiële gevolgen moet dragen van de keuzes die de raad voor maatschappelijk welzijn maakt, moet de gemeenteraad de beslissing van de raad voor maatschappelijk welzijn voor het aandeel van het OCMW ook nog goedkeuren, vooraleer de integrale aanpassing van de meerjarenplanning kan worden vastgesteld.
Aan de gemeenteraad wordt gevraagd het aandeel van het OCMW in de aanpassing nr. 9 van het meerjarenplan 2020-2025 en de kredieten voor het boekjaar 2025 goed te keuren.
De aanpassing van het meerjarenplan 2020-2025 voor stad en OCMW bevat de doelstellingen, actieplannen, acties en kredieten waarmee het bestuur invulling wenst te geven aan het beleidsprogramma 'Samen maken we de stad van morgen'. Hoewel het meerjarenplan geïntegreerd is voor stad en OCMW, moet elk bestuur eerst zijn aandeel apart vaststellen, vooraleer de integrale versie door de gemeenteraad kan worden vastgesteld.
Aan de gemeenteraad wordt gevraagd het aandeel van de stad in de aanpassing nr. 9 van het meerjarenplan 2020-2025 en de kredieten 2025 vast te stellen.
De aanpassing van het meerjarenplan 2020-2025 voor stad en OCMW bevat de doelstellingen, actieplannen, acties en kredieten waarmee het bestuur invulling wenst te geven aan het beleidsprogramma 'Samen maken we de stad van morgen'.
Aan de gemeenteraad wordt gevraagd de geïntegreerde aanpassing nr. 9 van het meerjarenplan 2020-2025 vast te stellen.
Aan de gemeenteraad wordt gevraagd een samenwerkingsovereenkomst goed te keuren met Avansa Waas en Dender vzw, voor de ondersteuning van het netwerk van Hartelijke Handelaars in Sint-Niklaas.
Aan de gemeenteraad wordt gevraagd een samenwerkingsovereenkomst goed te keuren met Theater Tomaat, voor het organiseren van taalstages voor anderstalige kinderen uit het lager onderwijs tijdens de zomervakantie.
Aan de raad voor maatschappelijk welzijn wordt gevraagd advies te geven over de jaarrekening 2023 van de welzijnsvereniging Dienst Schuldbemiddeling Waasland.
Hoewel de jaarrekening geïntegreerd is voor stad en OCMW, moet elk bestuur eerst zijn aandeel apart vaststellen, vooraleer de integrale versie door de gemeenteraad kan worden vastgesteld.
Aan de raad voor maatschappelijk welzijn wordt gevraagd het aandeel van het OCMW in de jaarrekening 2023 vast te stellen.
Subsidies kunnen enkel worden toegekend in uitvoering van een subsidiereglement, een subsidieovereenkomst of een aparte nominatieve subsidielijst die door de raad wordt goedgekeurd.
Aan de raad voor maatschappelijk welzijn wordt gevraagd de lijst met aanpassingen aan de nominatieve subsidies goed te keuren.
De aanpassing van het meerjarenplan 2020-2025 voor stad en OCMW bevat de doelstellingen, actieplannen, acties en kredieten waarmee het bestuur invulling wenst te geven aan het beleidsprogramma 'Samen maken we de stad van morgen'. Hoewel het meerjarenplan geïntegreerd is voor stad en OCMW, moet elk bestuur eerst zijn aandeel apart vaststellen, vooraleer de integrale versie door de gemeenteraad kan worden vastgesteld.
Aan de raad voor maatschappelijk welzijn wordt gevraagd het aandeel van het OCMW in de aanpassing nr. 9 van het meerjarenplan 2020-2025 vast te stellen.
Met de oproep 'Lokale partnerschappen voor duurzame participatie op de arbeidsmarkt van personen met een complexe multi-problematiek' wil afdeling 'Europese programma's' van het Departement Werk en Sociale Economie
(Europa WSE) duurzame en dynamische partnerschappen opzetten waarin VDAB, lokale overheden en andere relevante dienstverleners samen inspelen op de zeer diverse vragen en noden van niet-beroepsactieven en werkzoekenden met een complexe multi-problematiek.
Aan de raad voor maatschappelijk welzijn wordt gevraagd de samenwerkingsovereenkomst Lokale partnerschappen goed te keuren.
Aan de raad voor maatschappelijk welzijn wordt gevraagd een samenwerkingsovereenkomst goed te keuren met JOS ter verwezenlijking van een open leercentrum.